Poezi Mirmengjesi

Shko poshtë

Poezi Mirmengjesi

Mesazh  Admin prej Sat May 01, 2010 4:39 pm

Kete mengjes kur u zgjova ishte kohe shume e keqe,
por me vone u zgjua dhe nje yll dhe doli dielli...
ai yll je ti....te dua....
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 5
Join date : 01/05/2010

Shiko profilin e anëtarit http://poeziperty.catsboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi