Poezi Urimesh

Shko poshtë

Poezi Urimesh

Mesazh  Admin prej Sat May 01, 2010 4:42 pm

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur,
kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....
dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 5
Join date : 01/05/2010

Shiko profilin e anëtarit http://poeziperty.catsboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi